sierpień 16, 2023

W KID STORY wierzymy w to, że warto rozwijać w dzieciach kreatywność i pozwalać cieszyć się każdym dniem. Po dziecięcemu, na ich warunkach. Właśnie z taką myślą tworzymy nasze linie ubrań. Stawiamy na wygodę, luz i naturalność.

Wbijamy szpilki niewygodzie!

Zależy nam na tym, by każdy maluch otrzymał u nas ubranie, które pozwoli mu swobodnie eksplorować dziecięcy świat.

Dlatego w KID STORY znajdziesz luźne i niekrępujące ruchów fasony oraz kroje oversize, które dają dużą przestrzeń do działania. Rezygnujemy z wystających elementów. “gryzących” aplikacji czy innych zbędnych dodatków, które tylko psują zabawę.

Tworzymy odzież z myślą o maksymalnym komforcie. Elastyczne taśmy, regulowane zapięcia, miękkie wykończenia – to tylko niektóre z rozwiązań, które stosujemy, aby zapewnić dzieciom swobodę ruchu i wygodę w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy bawią się na placu zabaw, czy uczestniczą w aktywnościach sportowych, ubrania z naszych kolekcji pozwalają im na pełne wykorzystanie potencjału.

We wszystkich barwach dziecięcej wyobraźni

Każdego dnia pomagamy wyrażać dziecięcą kreatywność, wyjątkowość i osobowość.

Jesteśmy mamami dziewczynek i dobrze wiemy, jak ważne jest to, by ubranka były dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i miały ciekawe nadruki.

Konsekwentnie działamy w nurcie minimalizmu, jednocześnie dbając o to, by nasze modele były estetyczne, kolorowe i radosne. Bo właśnie tego oczekują rodzice i maluchy.

Same projektujemy wzory ubranek KID STORY, tworząc unikalne motywy i zabawne grafiki, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej!

W świątek, piątek i w niedzielę, czyli odpowiednie ubranie na każdą okazję

W dziecięcym świecie nie brakuje ważnych wydarzeń. Czy to szkolne spotkanie, urodzinowa impreza, brykanie na placu zabaw czy rodzinna wycieczka – każda okazja wymaga odpowiednio dobranej odzieży. W KID STORY doskonale rozumiemy te potrzeby i oferujemy szeroki wybór ubrań dostosowanych do wielu zdarzeń z życia Twojej pociechy.

Kładziemy akcent na elastyczność i wszechstronność. Wiele naszych modeli nadaje się do noszenia zarówno podczas zwykłego spaceru, jak i rodzinnej uroczystości. Każdy element kolekcji jest zaprojektowany w taki sposób, aby można go było łatwo zestawiać i tworzyć różnorodne stylizacje. Dzięki temu maluchy mogą eksperymentować, wyrażać swoją indywidualność i tworzyć unikalne kombinacje, dopasowane do swojego gustu i nastroju.

Bo dzieckiem jest się zawsze, w świątek, piątek i w niedzielę!

Na pogodę i niepogodę (ducha)

Żeby się uśmiechnąć, potrzebne jest dobre samopoczucie. A ponieważ w czasie deszczu dzieci się nudzą, to przychodzimy z pomocą! I proponujemy takie ubranka, które sprawdzą się także w tych mniej przyjaznych warunkach pogodowych.

Jednym z kluczowych elementów, na jakie zwracamy uwagę, są termiczne materiały używane w produkcji ubrań. Te innowacyjne tkaniny służą specjalnie temu, by utrzymywać ciepło i chronić przed zimnem. Dzieci, nosząc ubrania z termicznymi materiałami, mogą cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu, niezależnie od temperatury. Dodatkowo, te materiały są także odporne na wilgoć, co oznacza, że nie musisz już martwić się o przemoczenie i… kichanie dnia następnego.

Nie ma złej pogody, gdy jest dobry outfit. Dlatego nawet jeśli słońce nie zawsze świeci i Twoja pociecha musi stawić czoła deszczowi, chłodowi czy wiatrowi, jest na to rozwiązanie w postaci ubranek od KID STORY.

Swobodnie i na luzie – deklaracja od mam dla mam

Nasza filozofia koncentruje się na tworzeniu ubrań z przesłaniem, które nie tylko spełniają najwyższe standardy stylu i jakości, ale przede wszystkim zapewniają dzieciom komfort i swobodę.

  • Jako mamy… Doskonale wiemy, jak ważne jest, aby maluchy czuły się dobrze we własnej skórze. Tak więc nasze ubrania są zaprojektowane z myślą o wygodzie. Nie krępujemy naturalnej radości i energii. Wiemy, że dzieci potrzebują przestrzeni do swobodnego poruszania się, biegania, skakania i odkrywania świata.
  • Jako mamy… Rozumiemy to, że każda okazja wymaga odpowiedniego stroju. Dlatego tworzymy ubrania, które doskonale pasują do różnych sytuacji.
  • Jako mamy… Zdajemy sobie sprawę z nieprzewidywalności pogody i jej wpływu na nasze dzieci. Dlatego nasze ubrania są wykonane z termicznych materiałów, które chronią przed chłodem i wilgocią. Niezależnie od warunków atmosferycznych, dzieci są otoczone ciepłem i bezpieczeństwem.
  • Jako mamy…Doceniamy wagę wyrażania siebie poprzez modę. Dlatego nasze ubrania są pełne kreatywnych wzorów, zabawnych nadruków i soczystych kolorów. Pozwalamy dzieciom bawić się modą. Bo przecież dobra zabawa to podstawa!